Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV szűrés utáni "folytatás"?

Krisztike20 kérdése:

HIV szűrés utáni "folytatás"?

Figyelt kérdés
Elmentem pár hete HIV-szűrésre. Minden eddigi közösülésem alkalmával védekeztem. Hat-hét partnerem volt az elmúlt 5 évben. Orális szexnél csak egyszer, egy alkalommal ment ondó a számba. Megijedtem. Nagyon. Megcsináltattam a vértesztet. De azóta belegondoltam szinte mindenbe: ha pozitív, gyógyszereken kellesz élnem, a családom valószínűleg napokra kiakad és kifakad, az életem javarészt megfordul, stb. Szörnyű. Hiába élhetek tovább sokáig, akkor is... A lényeg, a kérdésem, ha valaki pozitív leletet kap, akkor mindenképp felveszik az adataikat? Nem áll jogomban, azt mondani, hogy nem. Nem kérek kezelést, inkább kiélvezem az életet amíg nem alakul ki az AIDS és halok meg rákban vagy akármiben? (Úgysem izgalmas az életem. Sőt. Semmi hobbi, se munka, se szerelem, se suli már. Csak az itthoni punnyadás már jó sok idő óta.)

2013. jún. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Létezik anoním szűrés.

2. Ettől függetlenül is meg lehet tagadni a gyógykezelést.

3. Gyógyszerrel évtizedekig lehet élni, és a vége nagyon csúnya anélkül.

2013. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért is kell elmondanod a családnak illetve bárkinek is ha fertőzött vagy??

Ne feled egyszer tudja meg valaki onastól mindneki tudni fogja!!!

2013. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
orális szex nem csak akkor veszélyes, ha ondó megy a szádba, elővválladék is fertőzött lehet
2014. ápr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelésel szinte lehetetlen fertőzni!!
2014. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!