Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a sok rákos beteg ami...

Ez a sok rákos beteg ami Magyarországon van az Csernobilnak köszönhetö?

Figyelt kérdés
Szerintem az 1986-os Csernobili atomkatasztrófának köszönhetjük mert eddig itt ilyen nem nagyon volt mostanra meg majdnem nép betegség.

2013. jún. 26. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is,emlékszem rá,hogy akkoriban beszéltek róla ,hogy majd 15-20 év múlva nagyon meg fog emelkedni a rákos betegek száma.Én 16 éves voltam akkor,és bizony néhány nappal a baleset után a május elsején a szabadban kellett lennünk kötelező iskolai ünnepségen mintha semmi se történt volna.Átkozottak!
2013. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy emelt pár százalékot. De szerintem inkább, amit nap mint nap beviszünk az ételekkel tartósítószert, színezőanyagot, állagjavító anyagot, zselésítő anyagot stb sokkal inkább megemeli a rákos betegséget. Főleg a vastagbél rákot.

A szennyezett levegő, a dohányzás is csak a rák kialakulása mellett szól.

A sok kémiai anyag, amivel kenjük magunkat, hajfesték stb.

Valamint az emberek egyre depressziósabbak / na ez a nép betegség manapság, amit nem is csodálok/ és ez kihat az immunrendszerre, aminek a működése így csökken. Mindenkinek mindennap termelődik rákos sejt a szervezetében, de az immunrendszer sejtjei felismerik és szépen eltakarítják , így azok nem tudnak szaporodni. De ha a működése csökken, akár rossz minőségű táplálék miatt, akár a depresszió miatt , így már egyre több daganatos sejt marad meg és aztán már nincs,ami meggátolja a rosszindulatú sejtek szaporodását, azokba pedig kódolva van a gyors szaporodás.

Szerintem sokkal inkább ezek vannak a daganatos betegségek megszaporodásának a hátterében.

2013. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A Coca Cola káros? mert nagyon szeretem és dohányzok is.
2013. jún. 26. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
A Coca Cola ivást ne vidd túlzásba,tiszta cukor az egész,a fogakat tönkreteszi,és komoly gyomorproblémákat fekélyt okozhat.Sajnos egy időben én is sokat ittam,szétmarta a gyomromat,állandóan éget,aztán teljesen abbahagytam azóta semmi gondom.A dohányzás az meg egyértelműen káros.
2013. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi, és most Fukusimából kaphatunk valamit?
2013. jún. 26. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Remélem hogy nem!
2013. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyanmár azért van mert nyakló nélkül megy a zsíros kaja, a pia, a cigi...
2013. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyik rokonom 30 évesen meghalt pedig ö nem evett zsìros kajákat se cigi se pia nem volt az életében. Nagyapám napi 5 doboz füstszürö nélküli cigit szìvot 86 évesen halt meg. Akor hogy is van ez? Az biztos valami nagyon megnövelte a rák betegségeket. ( én még a gyógyszer iparra is gyanakszom mert a rák betegség bozasztó nagy pénzel jár de ez egy másik feltételezésem a fö bünos akor is Csernobil. )
2013. jún. 26. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges itt összeesküvés elméleteket gyártani, valaki mást hibáztatni a bajainkért. Mi tehetünk róla, az életmódunkból adódik, hogy sokkal több a rákos megbetegedés, mint régen volt.
2013. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A rák bárkit megtámadhat de a legtöbb beteg azért az életvitele miatt lesz beteg.
2013. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!