Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ujjbegynyi halvanypiros folt...

Ujjbegynyi halvanypiros folt az arcomon, mi lehet? Aggodnom kellene? Esetlek keressek fel egy borgyogyaszt?

Figyelt kérdés
2 a homlokom kozepen, csak ugy megjelentek reggel, tovabba 2 kissebb, alig lathato, ugyancsak az arcon. Masfel-ket hettel ezelott a hatamon bukkant fel 1 ugyan olyan szinben csak nagyobb , de mara mar szinte eltunk. illetve a mellkasomon 2 egyidejuleg jelenhetett meg a hatamon levovel, de alig eszrevehetok.

2013. jún. 28. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete bukkant fel a bal karomon 3 kísérteties folt, egy hétig vártam hogy történjen vele valami, majd meguntam, bekentem gombaölő krémmel, három nap alatt eltűnt. De allergia is lehet, ha esetleg gomba, akkor ott a bőr is ilyen gyűröttnek néz ki a foltban. Vagy csípés esetleg..? A bőrgyógyász lehet okosabb lesz :)
2013. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ket kor, majdnem egymas mellett az egyik pont a homlokom kozepen, masik kicsivel feljebb jobbra, egy kicsit kidudorodva es olyan rozsaszines. Mar csak ez a ketto van a tobbi el is tunt, bekentem arckremmel. de ez a ketto nem tagit.
2013. jún. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!