Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem tudok leállni a pattanásai...

Nem tudok leállni a pattanásaim nyomkodásával, és már elég ragya a fejem! Tele vagyok piros "sebhelyekkel" vagy "kráterkkel", egyszerűen undorito a fejem. Szerintetek mit csinálnjak?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja.14 vagyok,és elvileg nálam kb egy éve elmúltak a pattanásaim (voltak rendesen),és most pár hónapja rengeteget nyomkodom,és zavar ha ott egy púp,de még nincs "megtelve" tehát még nem tudom kinyomni,csak nyommkodom. A "Nem szabad nyomkodnom mert csúnya leszek" terv nálam sajnos nem működik,tehát ne ilyen lélektani dolgokat mondjatok. Nem is tudom,vagy csak ajánljatok valami krémet (mondjuk van elég,és szerintem nem hat ha folyton nyomkodok) tehát ugy látszik mégis valahogy le kéne szoknom a nyomkodásról..ugy kell elképzelni hogy piros kis pontok vannak a fejemen,legtöbbaz arccsontom alatt,mondjuk eltakarja a hajam,de engem nagyon zavar mikor meglátom magam elkötött hajjal. Meg az államon,de a homlokomon is vannak.. Segítsetek lécci olyan rossz ilyen dudoros undorito fejjel járni :(

2013. márc. 21. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szokj le a nyomkodásról, mert ragyás leszel. Ennyi.
2013. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM EZ AZTÁN NAGYON SOKAT SEGÍTETT! LÁTSZIK NEM TUDOD ÁTÉREZNI :(
2013. márc. 21. 18:23
 3/3 Amy Krein Main válasza:
Próbáld ki az aloe verát.Nekem az segített.
2013. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!