Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 80 éves nagyit beoltatnátok...

80 éves nagyit beoltatnátok H1N1 ellen?

Figyelt kérdés
Sok rosszat hallottam az oltásról is. Nem tudom, mit tegyek...
2009. okt. 15. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretném igen...
2009. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyim hetvenakárhány éves, és ő beoltatta magát. :) Még egyelőre semmi baja. Én mondtam neki, hogy ne oltsa be, remélem, hogy nem lesz igazam, és megérte az oltás. :)
2009. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én 7xes nagyanyám egyetlen influenza elleni oltást kapott valamelyik télen addig semmi baja nem volt, de azon a télen tök beteg volt végig. A férjem nagyanyja és épp ezt mondta a múltkor, hogy egyszer kapott influenza elleni oltást és ő is végig betegeskedett akkor.

Szóval én nem oltatnám be, csak, ha nem szeretem és nem nekem kell ápolgatni.

2009. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 80 éves nagyinak biztosan van egy háziorvosa, aki évtizedek óta pontosan ismeri a Nagyi minden betegségét illetve az egészségügyi állapotát.


Őt kérdezzétek meg, ő pontosan tudni fogja, hogy kockázatos-e a Nagyinak a védőoltás, vagy épp ellenkezőleg : az ő állapotában a H1N1 vírus lenne a kockázat!

2009. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem, inkább a lakásban próbálnám meg tartani h nekaphassa el
2009. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NE OLTSATOK BE SENKIT
2009. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!