Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg használ egy csomó...

Tényleg használ egy csomó mindenre az ezüst kolloid?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem el szedni mert azt olvastam róla h a hüvelygombára is jó,de eddig semmit nem vettem észre.Ugyan ugy megfáztam mint máskor, pedig azt írták róla h erősíti az immunredszert is.
2009. okt. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán ráadásul az ezüst még mérgező is.


[link]

2009. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsika de a hugomnak a házi orvos írta fel és szerintem nem azért h megölje:D.
2009. okt. 18. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sürgősen keressetek más háziorvost. Már rég kikopott a modern orvoslásból.


orvos

2009. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az esüstkolloid,csak megfelelő koncentrátumot kell inni,vannak gagyik is,nekünk bevált,a lényeg hogy 2 hónapig legalább igya,de az immunerősítéshez hozzátartozik az is,hogy a vitaminokat, legalább fél évig szedjük hogy megerősödjön az immunrenderünk.Nagyon jó még a grapefruit csepp is de abból is a legtöményebb a grape vital,inni is és hüvelyöblítésre is.De ismétlem az immunrendszer nem 1-ről a 2 re erősödik meg,legalább fél év.Így ha 2 hónapig issza az ezüstöt és 2 hónapig a grapefruitot megfelelő mennyiségben és hozzá még 1000 mg C is szed+1 hó,legyőzhet bármit.
2009. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!