Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak, a nagyobb dózisú C vitamin segít elkerülni a betegségeket?

Figyelt kérdés
Én napi 1200 mg-ot szedek, de kíváncsi vagyok, hogy más szed-e többet, és szokott-e beteg lenni?
2009. okt. 18. 09:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miért, Te honnan tudod ezeket az infókat? Ez csak egy oldal volt a sok közül, de természetesen az ellenkezőjét is megtaláltam :s Olyan embereket kerestem volna, akik nagy mennyiségben szednek C vitamint, azért tettem fel a kérdést. Szerintem elég egyértelmű volt.

Egyébként Lenkei Gábor könyve volt hatással rám, ajánlom azoknak, akik gyógyszerek helyett inkább vitamint szednének...

2009. okt. 23. 22:34
 12/15 anonim ***** válasza:

sztem többet ér hogy sportolók legalább 1000mg-ot fogyasztanak meg egyéb vitaminokat.

igen valóban 60 mg az RDA de az semmit nem jelent.

2009. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jó bocsi, én nem netről szedtem az infót, hanem az orvostan hallgató bátyám élettan könyvéből. Orvosin ezt tanítják, de tudom ezen az oldalon az a hülye aki hasznos választ ad...

Ilyenkor sajnálom, hogy a kérdezőt nem lehet leszavazni.

2009. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésemmel baj van, akkor azt jelezheted a moderátorok felé. A jogon pedig (és máshol is), azt tanítják, hogy a kérdésre kell válaszolni. Mert a te válaszaidnak semmi köze a kérdésemhez, majd más oldalon, fórumon próbálkozom. Sajnos..
2009. okt. 25. 07:21
 15/15 anonim ***** válasza:

Én simán megeszem napi 5-6 500 mg-s tablettát. Ehhez képest három hete hol torok-, hol légcsőgyulladásom van, ma reggelre náthás is vagyok. Hónapok óta szédüléseim, hányingerem van, az se múlt el.

Pedig mellette multivitamint is szedek, hogy mindent bevigyek, ami kell. Nálam egy cseppet sem segített. De most megijesztettetek a vesekővel :S

2009. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!