Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől kaphattam gyomorrontást?

Mitől kaphattam gyomorrontást?

Figyelt kérdés
ma reggel ugy keltem,hogy hányingerem volt,fájt a fejem,ha felálltam szédűltem,görcsölt a hasam, és ott a gyomorszájnál néha szurkált,meg nemrég hasmenésem volt.Ez egyátlalán gyomorrontás? 13/l
2013. júl. 12. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem irtad le, hogy mit ettel. Amugy nem biztos, hogy gyomorrontas, foleg, ha reggel lettel rosszul amikor mar ures a gyomrod. Szerintem valami virus.
2013. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát tegnap a barátnőmnél ettem sültkrumplit meg rántott sajtot , és kovászos uborkát ami kicsit még nyers volt, tehát még érhetett volna.2 kakaoscsiga .ma is ettem egy kakaoscsigát, sajtburgert (boltba vásárolt nem mekis ) egy pálcikás jégrémet és 2 kopaszbarackot .ös
2013. júl. 12. 23:00
 3/7 A kérdező kommentje:
*összesen ennyit ettem 2 nap alatt
2013. júl. 12. 23:00
 4/7 anonim válasza:
Esélyes, hogy vírus. A családból ketten is ilyen panaszokkal küzdünk napok óta, szerencsére én még nem vagyok ennyire rosszul, remélem nem is leszek.
2013. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

remélem nem leszel beteg :)

amugy az beleszámit hogy néhány napja fájt a torkom? lehet hogy ez annak a következménye vagy milye?

2013. júl. 12. 23:12
 6/7 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek fogalmam sincs, hülyeséget pedig nem szeretnék írni. Viszont, ha nem leszel jobban, mindenképp menj el orvoshoz! :)
2013. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat :) remélem holnapra elmulik ez a valami :)
2013. júl. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!