Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 6 napja fáj jobboldalt az...

Már 6 napja fáj jobboldalt az alhasam, még nem jutottam el orvoshoz de már csak jövőhéten van alkalmam elmenni. Szerintetek mi okozhatja? Mire orvoshoz kerülök elfog múlni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Már minden betegség átfutott a fejemen. A szüleim nem akarnak orvoshoz vinni mert azt hitték csak kitaláltam. 6 napja fáj a jobb alhasam de érzem hogy mindennap ritkábban (esetleg néha gyengébben) fáj! Jövőhéten már elvisznek a dokihoz, de addig én nagyon félek hogy mi okozhatja!

2013. júl. 14. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


gondolom te is sejted, hogy ezt így látatlanban nem lehet diagnosztizálni. Mindenesetre jó jel, hogy a fájdalom alábbhagy.

Azért a vakbélgyulladást valószínűleg ki lehet zárni, mert ha az egyszer beindul, akkor rövid idő alatt romlik az állapot.

2013. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!