Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nemi szervi szemölcsöt hogy...

A nemi szervi szemölcsöt hogy győzzem le?

Figyelt kérdés

Egy elég rossz kapcsolatból kerültem ki végre. Az első kapcsolatommal megszenvedtem. Ő tőle kaptam el a nemi szemölcsöt, viszont neki nem voltak jelei. Szemölcs szerű volt rajta, de ő csak egyszerűen azt mondta h az gyerekkora óta ott van.. (persze mindig mást mondott, egyik nap ezt másiknak azt) Meg állítólag elment orvoshoz is, de a papírokat soha nem láttam. Volt olyan is, hogy kitalált egy betegséget, hogy megsajnáljam és vele maradjak. Teljesen az idegeimre ment. 9 év volt köztünk. Én tapasztalatlan voltam, 18 éves. Meg is utáltam örökre a férfiakat, undort keltenek bennem, azt figyeltem meg magamon, hogy már a szemükbe se nézek. annyira sok volt ez a kapcsolat. Na mindegy, volt még sok minden, de most a bajomat szeretném helyrehozni. Elég rossz lelki állapotban vagyok, ami szerintem rá segít arra hogy ne múljon el. A nőgyógyászom nem ért semmihez. Húzza az időt. Aztán ha mondok neki valamit, hogy azok se voltak ott, akkor csak annyit mondott hogy azok nem azok! Erre meg csak nőtt, és elkezdett ott is terjedni.. A fizetésem erre a sok szarra megy el, teljesen értelmetlenül. És szenvedek már a hasztalan kezelésektől. Kellemes, amikor ég ott lent, mert szinte kimarja.. aztán 2 hét múlva vissza jön és kezdheted elölről. Meg állítólag belül nincs, ÉN MÉG IS ÉRZEM. Ott semmi nem volt kezelve

Szeretném meghallgatni azokat, akiknek sikerült legyőznie ezeket. Tapasztalatok.. Plusz, ajánlhatnátok egy jó orvost is, aki tényleg segít! Meg szerintem számít a táplálkozás is, sportos élet.. a sportot már elkezdtem, ami tényleg segít. Boldogabb vagyok tőle. Tudom, hogy a kezelés idegesség mellett nem sokat hat. Ezért próbálom újra élvezni az életet, és bízni.

Ui.: amikor kezdődött ez a problémám, onnantól kezdve 10 kilót fogytam nagyon gyorsan, ami nem akar vissza jönni, pedig nem voltam az a húsos fajta se... ezért gondolom a legfontosabbnak az immunerősítést...

Köszönöm előre is!



2013. júl. 21. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta szenvedsz?


Ha 10 kiló lement, akkor biztos, nem tegnap kezdődhetett.

Már rég új orvost kellett volna keresned.


Olyat, aki műtéti úton eltávolítja (lézeres vaporizáció).


Orvost nehéz lenne úgy ajánlani, hogy azt se tudjuk, hogy a Kukutyimban élsz!

2013. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Október óta, de ez a 10 kiló 2 hónap alatt ment le, és azóta tartom. Az orvosom tovább akart küldeni, de mindig azt mondta hogy 1 hét múlva jöjjek vissza, mert amíg ki van égve lent, addig nem küld be.. Aztán megvolt ez is, visszamentem, és megint valamit kitalált... Akkor mondta először a védőoltást, de mivel bennem van a betegség nem tudom mennyire hatna. a 3 védőoltás ki van váltva, de csak akkor szeretném elkezdeni a beadatását, amikor már semmi jele nincs a szemölcsnek. Hátha úgy már hat. Tudom a vírust nem tudom kiölni. csak a szemölcsöket lehet eltüntetni. Na mindegy, és felsoroltam mindent neki amikről olvastam, és azt mondta hogy nagyon tájékozott vagyok. Szerintem többet tudtam, mint ő. Bár ez ahogy olvastam nemi gyógyász feladata. De a lakóhelyemen gáznak tartom a megjelenést. Mivel kis város, mindenki mindenkit ismer. Ezért Budapesten szeretnék találni egy orvost. De van olyan akinél kb csak 2 hónapra rá lehet időpontot kapni. Meg nagyon drága orvosokat láttam, akik erre szakosodtak. Egy recept felírásáért is annyit kérnek.. hihetetlen.
2013. júl. 21. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
google > Nemi szervi szemölcs - megszabadulhatok-e övön aluli gondjaimtól?
2013. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A volt paliddal együtt kellett volna dokihoz mennetek.


Nézz ki egy várost és kérj időpontot.


Melyik városhoz laksz közel egyébként?

2013. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!