Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véletlenül odakapott a kutyám...

Véletlenül odakapott a kutyám a kezemhez! Kis bevérzés van a nagyujjam mellett, vérzés nem volt. Ügyeletre kell mennem?

Figyelt kérdés

7 éves 10 kilós kutya, oltva múlt év augusztusban volt. Amúgy semmi betegsége nincs. Mit tegyek? Sajnos nincs aki ránézne, egyedül vagyok, nem tudom eldönteni hogy mit kéne csinálni hogy ne legyen baj. A kocsiban lévő fertőtlenítővel lekezeltem, meg öntöttem rá erős vodkát is.


Segítsetek légyszi!



2013. júl. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem folyt vér, nincs baj. Ha csak vérhólyag lett az olyan, mintha becsípte volna valami.... Nem kell ügyelet szerintem, nyugalom.
2013. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül? Azt meg mégis hogyan...
2013. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ, vérhólyag igen, nem jutott eszembe hogy hívják. Kicsit bizsereg az ujjam. Ahogy adtam neki a jutalomfalatot, úgy vette el hogy belekapott a kezembe is. Nem szívesen kapnék tetanuszt, plusz messze van az ügyelet is, csak egyedül tudok odamenni-hazajönni. Mentőt meg nem hívnék.
2013. júl. 23. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vérzett ezek szerint. Felesleges orvoshoz menni.
2013. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!