Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki tud alakulni mandulagyullad...

Ki tud alakulni mandulagyulladás miatt szövődmény 2 hónap alatt de úgy h küözben több fajta antibiotikumot is szedtem?

Figyelt kérdés

Mocskosul nagy hipochonder vagyok, kb bármit be tudok képzelni, most minthas a szivem lenne fura...előbb elég szarul éreztem magam, néha elöntött a meleg, fura szívverés. Elképzelhető hogy ennyi idő alatt kialakuljon vmi szövődmény vagy ehhez jóval több idő kell valamint az hogy smemilyen gyógyszeres kezelés ne legyen? mert én szedek antibiotikumot jelenleg is

Köszi a segítséget!!



2013. júl. 24. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan szövődménye a mandulagyulladásnak, ami kb. 3 héttel a gyógyulás után szokott megjelenni, és azt már nem a baktérium okozza, hanem az arra adott késői immunválasz. Viszont ha idejében elkezdték adni az antibiotikumot, akkor elvileg nem kellene előfordulnia...


Az ízületeid nem fájnak? A bőrödön nincsenek kiütések vagy a bőr alatt csomók? Nem szokott a karod rángatózni? Nincs lázad vagy hőemelkedésed?

2013. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, hála istennek egyik sincs
2013. júl. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!