Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Az ujjamon egy...

Mi lehet ez? Az ujjamon egy szemölcs-féleség lett. Egy ideig ott volt, aztán mintha leszáradt volna a teteje.

Figyelt kérdés
Lecsíptem. Alatta sima bőr volt. Aztán hasonlóképpen nőtt megint, kezdett leválni a teteje, megint lecsippentettem, de vérzett. Szokásom szerint jól rányaltam a vérző sebre...na most ha ez valami vírusos szemölcs, akkor így simán átterjedhet a számra is akár, nem? Csinált már ilyet valaki? Lett baja tőle? Lehet, hogy feleslegesen aggódom csak?
2013. aug. 20. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet kapni szemölcs eltávolító krémet!

Én, azzal kezeltem a 2 szemölcsömet a kezemen, s mondjuk úgy, hogy már helyre jöttem!

Reméljük, nem terjed át a szádra, de szerintem menj el a bőrgyógyászatra ott okosabbat tudnak mondani neked ezzel kapcsolatban!


29 N

2013. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Amúgy 33/F. Remélem most javul azért. Szóval így kezdődött:

Az egyik három hónapja van jelen, nem törődtem vele, a kettő újabb a piszkálásom után jelent meg a másik ujjamon. Két napja elkezdtem kenni vérehulló fecskefű levével. A kertünkben találhatóak ilyen növények. Az egyik mintha kezdene kiperemesedni, leszáradás előtti állapotot felvenni. Remélem, ez a gyógyulás jele. Nehéz eldönteni, menjek-e vagy sem bőrgyógyászhoz. Eszem szerint nem, szívem szerint igen...

2013. aug. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!