Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerdán észre vettem h a...

Szerdán észre vettem h a hasamon piros foltok jelentek meg, másnap a mellem is olyan volt, rá a bal kezem, ma pedig a jobb kezem és a hátam is. Nem tudom pontosan hogy mitől, holnap megyek orvoshoz. De viszket is. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön nekem gólyatáborom lesz és ha rózsahimló nem mehetek vele közösségbe..mit tegyek??

2013. aug. 25. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok minden. Miért pont rózsahimlő jutott az eszedbe? Volt az elmúlt időben a környezetedben rubeolás beteg?

A rubeolának egyéb más tünetei is vannak(láz,nyirokcsomó duzzanatok,végtagfájdalom)ritkán van,h a kiütésen kívül más nincs. Lehet allergia,rosea. Látatlanban nem lehet tudni.

2013. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen a környezetemben..Nem tudom,nagyon kíváncsi vagyok már az orvos válaszára.
2013. aug. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!