Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átestetek már a H1N1 influenzán?

Átestetek már a H1N1 influenzán?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát szeretném, akik valóban átestek az influenzán. Vagy az itt válaszolók között senki nem volt még H1N1-es?
2009. nov. 3. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vizsgálnak meg minden influenzás embert, h milyen típusú influenzája van. Szóval nem lehet tudni. Lehet, h én is voltam/vagyok.
2009. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tesztelik, hogy melyik influenza törzs fertőzött meg, csak ha szövődménnyel kórházba kerülsz. Illetve, zárt közösségben nagy számú influenza szerű megbetegedés esetén egy kiválasztott 5-10 % -os mintát tesztelnek, de ha ebben éppen van egy vagy két h1n1, az sem garancia arra, hogy te is azt kaptad el. Több influenzavírus "kereng" most is. Nem tudhatjuk, melyiket kapjuk el. Ne aggódj, ha nem vagy legyengülve, nem vagy krónikus beteg, stb. nincs mitől félned. Egyél sok vitamint, kerüld a láthatóan beteg emberek közeli társaságát.
2009. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!