Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida diéta tapasztalatok?...

Candida diéta tapasztalatok? Kinek milyen eredménye lett? Mit tudtok még ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy már évek óta fennálló nőgyógyászati probléma miatt döntöttünk úgy az orvosommal,hogy tartok egy cirka 3 hónapos diétát.Felírt: Mycosyst Gyno tablettát nekem és a páromnak,6 db Pevaryl hüvelykúpot és krémet valamint Ghynophilus hüvelykúpot.Pluszban nagyon jókat hallottam egy Candida albicans C30-as neveztű homeo bogyóról,így ezt is szeretném alkalmazni,vény nélkül kapható,ráadásul tartósan is lehet szedni.

A fehérnemű fertőtlenítéséről lenne kérdésem,hogy a fehér bugyikkal no probléma,mert Floraseptes vízbe bele teszem,áztatom majd 60 fokon kimosom őket,de a fekete és más színű bugyikkal mi legyen?Mivel a Floraseptnek fehérítő hatása van,kivenné a színét...


Minden segítséget szívesen fogadok.

Higgyétek el inkább diétázok 3 hónapig,hogy rendbe jöjjek,minthogy havonta járjak nőgyógyászhoz,felfázásos problémáim legyenek és így tovább...Ebből már nagyon elég volt..

Előre is köszönöm szépen!

Üdv.


2013. szept. 11. 19:02
 1/1 anonim válasza:
Nézz meg blogokat ezzel kapcsolatban szerintem az a leghasznosabb!! Ezek amiket írtál mind jók szerintem jó úton vagy, a hüvelykúpok is azok amik ilyenkor szinte a legjobbakat választottad, én a pevarylra allergiás vagyok de pl a párom kapott már krémet és neki jó volt de a másik kúp nagyon jó volt..az alapszabályokat tartsd be és az elején légy szigorú!!
2013. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!