Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki fogyasztja a téli hónapokba...

Ki fogyasztja a téli hónapokban, az influenza időszakban, de amúgy is az FLP termékeket?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Milyen termékeket szedsz és mennyit belőle.

Mi most kezdtük el szedni. Aloe Vera ivógél, Kids vitamin és zöldségtabletta, fokhagyma kapszula, Ehinancie.

Érdekel mások véleménye is, akik már régebb óta fogyasztják a forevert.


2009. nov. 4. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A főnököm évek óta issza a gélt és borzasztóan meghízott tőle... Sokkal többet eszik azóta. Amikor abbahagyja pár hónapra, mindig lead a súlyából. Viszont inkább issza, mert így sosem beteg :)
2009. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A géltől nem lehet hízni,csak attól, mivel az aloeban lévő több mint 200 fjta aktív hatóanyag, vitamin stb..."feltunngolja" a szervezetet az immunrendszert és nyílván étvágyat csinál.Ez vezetett ahhoz, hogy a főnököd meghízott :)

Én is ismerek olyanokat akik már régebb óta isszák és nem híztak el :)

2009. nov. 4. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit inkább terjesztőnek tűnsz, mint érdeklődőnek... Ez nem az az oldal, ahol reklámoznod kellene.... Mellesleg az első hozzászóló is azt írta, hogy sokkal többet evett a főnöke tőle, ezért hízott....
2009. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
És ha ismersz olyanokat, akik régebb óta isszák, akkor nyilván tudod a véleményüket is.... :)
2009. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! én mindig fogyasztom, nem csak télen.
2009. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 nap alatt lettem tünetmentes súlyos, gyulladásos influenzából úgy, hogy CSAK az FLP termékeket fogyasztottam: propolist antibiotikum helyett, echinaceát, teát és gélt. Persze nagy dózisban!!!
2009. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!