Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyukám beakarja adatni nekem...

Anyukám beakarja adatni nekem a H1N1 elleni végőoltást. Igaza van? Én nem szeretném.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, anyukám azt mondta, kapunk oltást az egész család.. de én nem akarok kapni!
2009. nov. 5. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarod, ne fogadd el az oltást.

Senkinek, még anyádnak sincs joga dönteni a te életedről. Mert ez igenis az életedröl való döntés.


Sok sikert és jó egészséget :)


F/17

2009. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Könyörgöm keress már rá itt a H1N1-re, van vagy 100 kérdés már evvel kapcsolatban, tele érvekkel és ellenérvekkel.
2009. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkord mond meg neki, hogy neked nem kell és kész, viszont ha mégis lever a lábadról a nyavalya akkor majd ne neki panaszkodj, hogy rosszul vagy.
2009. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Az anyukád jót akar neked. Én is beadatom a gyerekeimnek.
2009. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pici babát nem lehet beoltatni, akkor a család teszi ezt meg magával és így megvédi a gyereket is :D .Valami ilyenről kotyogtak, nem igaz? Akkor oltassa mindenki be magát nálatok, Te pedig már nem kaphatod el. De ne járj sehová:D
2009. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a bajom, hogy anyám az azt mondja h én ebben nem dönthetek és már időpontot is kért nekem az SZTK-ban...:S
2009. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!