Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a multi-tabs...

Mi a véleményetek a multi-tabs immuno tablettáról?

Figyelt kérdés
Aki használta (használja) annak mik a tapasztalatai? Segített a nátha, influenza, egyéb fertőzések kivédésében? Még milyen jótékony hatásai voltak? Nekem elég sok egészségügyi problémám van azon kívül hogy gyakran kapok el betegségeket, szerintetek ez a tabletta segíthetne úgy összességében erősebbnek, egészségesebbnek érezni magam?
2009. nov. 5. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja annyit még hozzá tennék hogy a többi immunerősítő vagy vitamin nem nagyon szokott használni nekem, azért is érdekelne hogy ez jobb-e mint a többi?
2009. nov. 5. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:
vacak a reklámja
2009. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jobb ez sem hidd el. Én hetekig szedtem mégis náthás lettem.

Úgyhogy én mellőzök minden ilyen szert.

2009. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki szervezete más és más, ezért a hatását sem ugyanúgy fejti ki. Saját tapasztalatom: még akkoriban kezdtem el szedni, amikor bejött, még csak újságban volt róla cikk, TV-ben semmi reklámja nem volt. Tehát évek óta szedem, kisebb kihagyásokkal (pár hónap). Nekem nagyon sokat segített. Náthás voltam, attól nem védett, de egy kis köhögés-orrfújást kibírok nagynehezen, ugyanis ezt is jóval ritkábban kapom el, mint mielőtt szedtem. Erősebb az immunrendszerem, a vírusoktól véd. Megúsztam vele az influenzát és a calicivírust is pl.. Számomra csak pozitív hatásai voltak. De mondom, egyénfüggő.
2009. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én huzamosabb ideje szedem, és mostanában nem is vagyok beteg. Egyébként én is beteges típus vagyok, ezért én ennek tulajdonítom, hogy egyelőre szerencsére nem kaptam el semmit.
2009. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 7 éves fiamnak adom előtte nagyon sok mindent kipróbáltam, de ez bevált!!!
2009. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy hete elkezdtem szedni, aztán majd meglátjuk.
2009. nov. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!