Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék megelőzésként...

Mit tehetnék megelőzésként (barátom nagyon megfázott)?

Figyelt kérdés

panasza: torokfájás, láz, fejfájás, nátha

ma véletlenül ittam utána a poharából

mindig alaposan kezet mosok, szellőztetek és szedek c vitamin

sajnos most nem nagyon engedhetném meg magamnak, hogy lebetegedjek...

mit tehetnék még, hogy ne kapjam el?

vagy ha esetleg már elkaptam, csak még nem jött ki rajtam, hogy előzhetném meg, hogy nagyon lebetegedjek?


2013. szept. 20. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Megelőzésnek ennél többet nem tehetsz. Ha elkaptad vegyél torokfertőtlenítőt és Aspirin C-t,v. komplexet. És próbálj meg pihenni amennyit csak bírsz. Ez lenne a legfontosabb,h minél előbb túl legyél rajta.
2013. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen! :)
2013. szept. 21. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Immunerősítésként szedhetsz még Supradynt,vagy ami még nagypn jó Graefruit cseppeket :) Én most azt szedem,én eléggé lebetegedtem,elkaptam valamit...a házorvos szerint nem biztos,hogy megúszom az antibiotikumot,de én most azon vagyok,hogy jól megerősítsem az immunrendszerem,és akkor gyógyszer nélkül kigyógyulok belőle,már azért sokat javultam szerintem,de még mindig csúnyán köhögök.

Igyál Calcium Sandoz pezsgőtablettát,az is nagyon jó még!

2013. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

grepofit tabit szedek még, azt el is felejtettem :)

[link]


a calcium sandoz jó ötlet, köszönöm :)

2013. szept. 21. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Kalciumot tök felesleges innod.

Hacsak nincsen véralvadási, ideg- vagy izomműködésbeli, esetleg csontritkulásos problémád.

Az immunrednszeredhez a kalciumnak nem sok köze van :)

Sima C-vitamin, vagy akármelyik multivitamin bőven elég a céljaidra. Aspirin C és társai is feleslegesek, mert nincsenek olyan tüneteid, amiket csillapítanának.

2013. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!