Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik olyan ember aki nem...

Létezik olyan ember aki nem volt és soha nem is lesz beteg?

Figyelt kérdés
Ezzel utalok az immunrendszerre a lélekre és az egész lényre!

2013. szept. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Most úgy gondolod, hogy megfázva sem, vagy csak igazán komoly betegségre utalsz?


Én persze megfázva, vírusos voltam, volt kiskoromban bárányhimlőm, stb...

De hála Istennek - kopp-kopp - még életemben nem voltam kórházban, nem vettek soha vért sem tőlem, annyira nem volt semmi bajom. Nagyon remélem, hogy így is marad.


De olyan ember szerintem nem létezik, aki tényleg SOHA még csak megfázva sem volt. Ha más nem is, de a szokásos gyereknyavalyákon mindenki átesik, és felnőttként is lesz időről időre mindenki náthás.

2013. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyersevők például, akik főleg nyers zöldségekből meg gyümölcsökből csinálnak ételeket, és nem esznek főtt ételt. Ők tényleg nem szoktak betegek lenni.
2013. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hiánybetegségek is betegségek, amiket egy nyersevőnek nehéz megelőznie.
2013. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy nyersevő csak olyan dolgokat eszik, amiben sok a mindenféle tápanyag, ezért a hiánybetegségek őket kerülik el a legjobban.
2013. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

B12 csak állati eredetű táplálékokban van, amit meg nem tanácsos nyersen enni. Vast is állati eredetűből a legkönnyebb pótolni.


Kérdező:

Nem vagyok beteges, 10 éve voltam utoljára beteg, akkor megfáztam. Kórházban meg csak születésemkor voltam.

2013. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó:Jó neked!Én immunhiánnyal születtem.
2013. szept. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!