Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek van már elege a H1N1-el?...

Kinek van már elege a H1N1-el? A Tv-ben állandóan nyomják, az interneten, újságban és még itt is.

Figyelt kérdés
Nem kellene már témát váltani?
2009. nov. 6. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
már hónapokkal ezelőtt is unalmas volt.
2009. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
Egyet értek... -.-*
2009. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
egyetértek,már nagyon unalmas,hpogy mindennap ezt nyomják mindenhol!!:SSS
2009. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is nagyon unom már...
2009. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
csak azért is nyomatják ennyire, h már "hipochonderkedjük" be magunknak XD
2009. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

épp most gondoltam h kiírok egy ilyen kérdést (kérést) hogy mindjárt itt az rtl kíradó, de lécci ne tegyetek ki úgy kérdést a híradóban hallottakról. merthogy ez megy. mindennap új kérdés az rtl híradó után, ami ott mondanak arról kiírnak egy kérdést...aztán persze 2-3 nap múlva kiderül hamár megint kamuztak a híradóban.

legnagyobb kamu az a mellrákos nő volt aki a h1n1-be halt bele. nos, a nő rokona írt le az internetre, hogy a nő NEM volt h1n1-es. a mellrákba halt bele. mivel az orvosok nemvették észre h mellrákja vanm, se a terhessége alatt, se utána. de persze a híradóban úgyszólt a hír h a nő a h1n1-be halt bele....

most hallottam a reklámba hogy ma azlesz a híradóban h egy kamaszlányt gépekkel tartottak életbe, mert h1n1-es lett és a tüdeje szétment...3 nap múlva kiderül h ittis volt vmi kamu, csak máűr megint ferdített az rtl híradó.


amúgy azt észrevettétek már, hogy amiről itt olvasni, hogy amivel érvelnek az emberek, hogy ők miért nem félnek a h1n1-től, az kb 1 héten belül megjelenik a híradóba annak az ellenkezője :D:D:D mint ez a kamaszlány, mivel erősen állították a híradó előzetesében h a lánynak semmi baja sem volt....itt meg a fórumon folyton azzal érvelnek h csak az hal bele, akinek volt vmi betegsége.....ez olyan az rtl híradó, mintha ezt a fórumot olvasgatnák, és amikor a tömeg nagyrészét már meggyőztek, akkor a híradó előáll egy ellenbizonyítékkal.

sztem ezis fárasztó már :D

manipulatív szar....

2009. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem nézek tv-t..vagy csak zenecsatornát,discivery-t,spektrumot....ott nincs H1N1-ről szó....legalábbis én nem láttam még.
2009. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#discovery
2009. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én sem nézek TV-t. hasonló képpen az egyik előzőhöz. esetleg 2 hetente 1x. discovery-t
2009. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az emberek félnek, ami ilyenkor természetes. Eddig kb. én is így voltam vele, mint ti, abszolút nem érdekelt. Egészen idáig. Láttam milyen állapotig lehet eljutni a fertőzés miatt.... Hétfőn az első dolgom lesz beoltatni magam....
2009. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!