Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem tud semmit sem...

Miért nem tud semmit sem tenni? Így nem lesz nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Ma voltam fül-orr-gégészeten,mert 1 hónapja fehér valami van a mandulám mögött.Amint megláttam elmentem orvoshoz adott antibiotikumot,beis szedtem,de nem múlt el,ezért is mentem el fül-orr-gégészetre.Azt mondta lyukak vannak a mandulámon és ott ragad az ételmaradék.De akkor miért nem szedi ki vagy valami azokat az ételmaradékokat?Azt mondta majd menjünk vissza 1 hónap múlva,gondolom kiakarja venni a mandulám.De semmi gyógyszert nem kaptam,alig vizsgált meg...Még úgy kellett könyörögnöm,hogy valamit adjon a köhögésemre,ami közel sem az allergia miatt van,hanem arcüreggyulladás..Sokszor volt arcüreggyulladásom és tudom,hogy milyen...Érdekes itt a kis városban mindegyik orvos azt mondja,hogy vegyük ki,felmentünk nagyobb városba és nemis említették meg a mandulakivételt..

Azt mondta ezzel nem tud mit tenni,míg allergiás vagyok..Pedig azt olvastam,ha ilyen van,akkor az veszélyes mert más szervemre is rámehet..Akkor nem kellett volna valamit tennie?


Előre is köszönöm a válaszokat!


17/L



2013. szept. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek az orvosok.

Én a helyedben keresnék inkább egy jó magánorvost,jobban foglalkoznak az emberrel.Igaz pénzbe kerül,de nem 5 percig vagy bent,nem szarják le a fejed,gondosan megvizsgál!

Én nekem 14 évesen vették ki a mandulám,nekem folyton tüszős mandula gyulladásom volt,elment a hangom,sokat voltam vele beteg.

Kivették,azóta nincs gond.

Remélem azért valamit segítettem.

2013. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze,köszönöm a válaszod. :)

Majd elmegyünk egy rendes orvoshoz.:)

2013. szept. 26. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ajánlanék Neked alternatív lehetőséget is. Kezelni az allergiádat és erősíteni az immunrendszeredet gyógynövényekkel.

Ha érdekel, jelentkezz.

2013. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!