Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Furcsa fehér lisztszerűség a...

Furcsa fehér lisztszerűség a hónaljszőrszálakon, mi ez, és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Valami lisztszerű dolog rakódik rá a hónaljszőrszálakra, pár hónapja jött ez elő. Ha leborotválom, akkor is később előjön megint. A szőrszál szerkezetét is meggyengíti, könnyen elszakad. Lemosni nem lehet, de nem szóródik szét, erősen hozzá van "nőve" a szőrszálakhoz. Sehol máshol nincs ilyen, és nincs semmi bőrbetegségem, nem volt soha gombám vagy ilyesmi, a hajam sem korpás, de az arcomon a bőr néha száraz.
2013. szept. 25. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy ez makacs dezodor morzsák?
2013. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ez lehet hogy buta kérdés de nem dezodortól van? Mert az szokott pontosan így kinézni. Vagy egy másik opció, hogy a verejtékezésnél kicsapódott só. Soha nem hallottam olyan betegségről ami szőrszálakon produkálna ilyen tüneteket.
2013. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a spraytől ilyen, ami port fúj ki. De egyébként ha sokat nyomok, és keveredik az izzadtsággal, akkor csomósodik így be.
2013. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, ahhoz túl sok. Mivel eléggé idegesít ez, miután megmostam, bő vízzel le szoktam zuhanyozni, meg megszárítani, és nem nagyon használok dezodort sem. Ja és nem vagyok egy izzadékony típus. Tehát ez biztos hogy vagy valami, ami megtámadott, vagy valami miatt a szőrszál maga bomlik le. mintha hámlana a szőrszál vagy nemtudom :S bár inkább valami megtámad, mert vannak egészséges szálak is, és ami beteg, az általában egy csomóban van. Meg van, hogy az egyik hónaljam kicsit rosszabb mint a másik (de általában ha elkezd megjelenni egy borotválás után, akkor mindkettőn szinte egyszerre)
2013. szept. 25. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyire ráérsz? Menj el dolgozni és meggyógyulsz. Akkor már nem a szőrszálaid fogod számolgatni.
2013. szept. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!