Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs fagyasztása után...

Szemölcs fagyasztása után mikor gyógyul be a heg?

Figyelt kérdés
4 hete lett lefagyasztva 2 talpi szemölcsöm. Nagyon fájt, vérhólyag is lett rajta, alig bírtam ráállni a lábamra napokig. A szemölcs is megmaradt és a sebem (ami "csupán" egy 2x2 cm-s terület) nem nagyon akar gyógyulni, a színe sokszor átvált sötét kékes lilába, vagy épp piros, a határvonala nagyon éles. A vérhólyag helye is látszik még. Ez így mennyire normális? Semmit nem találtam erről az interneten, mindenhol azt olvasom, hogy a fagyasztás nem fáj, nem vérzik, nem marad utána heg..

2013. okt. 6. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én csak a Wartner fagyasztó sprét használtam, attól ugy nem lett seb. és aztán el is múlt tőle, úgyhgy nem tudok segíteni, hgy mennyi idő alatt múlik el a seb, de gyógyulást!
2013. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) közben hihetetlen, de elkezdett egész szép lenni és ma már a vérhólyag maradványa is eltűnt :))
2013. okt. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!