Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik az általatok leginkább...

Melyik az általatok leginkább ajánlott immunerősítő felnőtt részére?

Figyelt kérdés
Tavaly az egész telet végigbetegeskedtem. Szeretnék időben felkészülni a téli időszakra. Jelenleg 500-as C vitamint szedek.
2013. okt. 11. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

-1000-es C vitamin

-csipkebogyó tea napi min fél liter (rendes csipkebogyó,nem a filteres)

-citromfű tea napi 3 dl

-minden nap gyümölcs,idénygyümölcsök

-sok folyadék,napi min 2 liter

-rendszeres mozgás,nagy séták minél gyakrabban

-sobában 20 fok,ha kimegyek,akkor réteges öltözködés,de nem megizzadásig

-kézmosás nagyon gyakran


Most már 4 éve hogy megfázva sem voltam,pedig körülöttem állandóan betegek az emberek melóhelyen.

2013. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be:

[link]

4 héten át napi 1 mokkáskanállal.

2013. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg csak grapefruitmagcseppet veszek, egy telet 1-2 üveggel ki lehet simán húzni, naponta 2x15 cseppet iszok meg belőle, valamilyen folyadékba cseppentve. Évek óta nem voltam beteg, utoljára tavaly voltam náthás is, mert a klíma hidegre volt állítva és alatta ültem a munkahelyen.
2013. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

D-vitamin napi 2000 E / egység/.

Ahhoz, hogy a fehérvérsejtek egyáltalán " megmozduljanak", ha kórokozó kerül a szervezetbe, ahhoz kell a D vitamin már az első lépésnél. D- vitamin hiány esetén az immunrendszer válasza gyenge, sokkal több betegség jelentkezik. Az influenza járványok is is ezért inkább február vége felé jelentkeznek, addigra az emberek nagy százaléka D vitamin hiányos.

2013. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a gyors és hasznos

válaszokat!

2013. okt. 11. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen természetes vitaminokat, napon érett gyümölcsöket fogyassz, minőségi probiotikummal erősítsd meg a hasznos bélflórádat és ezzel az immunrendszeredet.
2013. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!