Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segítség?! Gyors megoldások...

Segítség?! Gyors megoldások érdekelnének.

Figyelt kérdés

Ma jól eláztam a szakadó esőben, és mikor hazaértem, nem törődtem a melegedéssel,szárítkozással, hanem nekiültem tanulni az e heti utolsó, 7. zárthelyi dolgozatra,ami ma d.u. volt.... Estére,mire hazaértem teljesen kiment belőlem az erő, fáj a légcsövem,köhögök, és izzadok, mint egy ló, alig tudok állni a lábamon. Nagyon rosszul érzem magam,aludni se tudok tőle. Próbáltam meleg teát, forró fürdőt, mézet...de nem hatott,pedig ez mindig bejön.


Tudtok ajánlani valamiféle gyors és hatásos házi kezelést? Talpra kellene állnom nagyon hamar,mert ez az utolsó évem egyetemen, és mindenféle kihagyás, lemaradás maga után vonja, hogy csúszok egy évet a diplomával, azt meg anyagi okokból nem kellene....


Köszönöm a segítséget! :)


2013. okt. 17. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Maradjon a méz,tea és igyál Aspirin C-t,Calcium pezsgőtablettát. Ha tudsz 1-2 napot maradj otthon és feküdj.
2013. okt. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sürgős a dolog, akkor a házi praktikák, a recept nélküli szerek nem sokat érnek. Én a melóhelyemen voltam hasonló helyzetben, egyszerűen nem engedhettem meg magamnak, hogy beteg legyek. Nekem a doki Azibiot 500-as gyógyszert írt föl, az pár nap alatt teljesen helyre hozott. A tüneteim kb ugyanazok voltak, mint neked. Összesen 3 napig kell szedni, 3 darab van egy dobozban. A doki mondta, hogy van valami még erősebb, abból összvissz egyet kell csak bevenni, de annak nem mondta a nevét.
2013. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Plusz egyél sok erőspaprikát, a kapszaicin is segít kipucolni a szervezetedet.
2013. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. okt. 17. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán kéne Azibiot.ot szedni rögtön,főleg,ha nincs lázad. Messze nem biztos,h bakteriális fertőzésed van és az antibiotikumok nem cukorkák.
2013. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!