Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon sok herpesz jön ki a...

Nagyon sok herpesz jön ki a számon.3 héten belül a 3. herpesz jött ki és egyre veszélyesebbek. Valami módszer, orvosság, h ne jöjjön ki ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtass az étrendeden. Kerüld a bolti vackokat és a szénhidrátot.
2013. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet,hogy a sok só miatt.
2013. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Remélem, még olvasni fogod a posztot! :)Én is nagyon herpeszes voltam, olyankor elkezdtem erősíteni az immunrendszeremet. Sok zöldség, gyümölcs. Az sem használt. Ami házi praktika és bevált, az az ecet, mikor már kezded érezni, hogy jön a szádra. A másik, amit nagyon tudok ajánlani, mivel rengeteg gyógyszertári kenőcsöt kipróbáltam, és egyik sem vált be, csak ez: Silicea Hübner. Ez nagyon tuti. Viszont úgy tudom, csak kevés gyógyszertárban kapni.
2013. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!