Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valami ingerli a torkomat...

Ha valami ingerli a torkomat és köhögök, az biztos torokgyulladás vagy hasonló--ugye nem lehet tüdőgyull vagy tbc, ha nem fáj lejjebb a tüdőmnél?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. A köhögést arra találta ki a testünk, hogy a torkot ingerlő micsodáktól megszabaduljunk. Semmi rendkívüli sincs benne. Majd ha 40 fokos lázad van, akkor kezdhetsz aggódni.
2013. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kedves vagy...hetek óta köhögök állandóan, , nagyon durván. nagyon kínoz. már a gyomrom is kikészül a sok köhögés miatt!!
2013. okt. 27. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Azta! Most hogy mondod, eszembe jutott, hogy kb 15 éves koromban én is voltam hasonló helyzetben. Hányásig köhögtem, mindenféle látható indok nélkül. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni. Mondjuk én akkoriban vagont raktam északánként, és ráfogtam a cementporra, de aztán egyszer csak elmmúlt. Remélem, te is hamarosan jobban leszel. Próbáld meg otthon párásítani a levegőt.
2013. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a megfázástól szoktam köhögni. Sokszor addig, hogy hányok is.
2013. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!