Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja volt egy mandula...

3 napja volt egy mandula műtétem. Nem egyszerű mandulaműtét volt. Volt egy tályogom előtte, nem mult el a gyulladás a mandulám pedig betokosodott. Így az eltályogosodott résszel eggyütt vették ki a mandulám. Volt már valakinek ien gondja?

Figyelt kérdés
Unalomból irók kérem kiméljenek.Csak azok irjanak akiknek volt vagy van ien gondjuk.Meghallgatom és énis szivesen segítek amiben tudok:)
2013. nov. 1. 13:22
 1/3 anonim válasza:
Nekem 7 évesen vették ki, aztán valamikor visszanőtt. Állandóan beteg voltam, de az akkori gyerekorvosm szerint, csak nem akartam suliba menni. Végül 20 évesen vettek komolyan, mikor észrevették, hogy visszanőtt belőle egy darab és krónikusan be van gyulladva. Akkor vették ki másodszor, a torkom pár hét alatt teljesen rendbe jött, szerintem azóta nem is fájt, csak hál'istennek a krónikus mandula gyulladás mellett kialakult egy másik betegségem, ami miatt kivették a lépem is...
2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A krónikus mandulagyulladás miatt vették ki a léped?:OOO
2013. nov. 4. 09:20
 3/3 anonim válasza:
Valószínüsítik, hogy az mmiatt alakult ki egy másik betegségem (trombocitopénia), azt évekig szteroiddal, trombocita adásával kezelték, de nem használt, és az lett a vége, hogy ki kellett venni... Bízonyítani ezt soha senki nem tudta, de azt mondták az okosok, hogy tuti a mandula az oka, mert az elég sok fajta másodlagos betegséget tud csinálni, ha krónikusan gyulladt és nem kezelik.
2013. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!