Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet az oltás következménye?

Lehet az oltás következménye?

Figyelt kérdés
Az 5 éves öcsém, pénteken kapott H1N1 elleni oltást. Én mondtam a szüleimnek, hogy ne! Erre vasárnapról hétfőre virradóra óta folyamatosan hány. Úgy értem, minden napszakban, éjjel többször is
2009. nov. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oltásnak nincs ilyen mellékhatása. Valószínűleg elkapott valami vírust, megesik.
2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs, rosszul tettem fel a kérdést. Mi van, ha mégis elkapta a H1N1 - et? AZ oltást követően, Volt már rá példa a világon.
2009. nov. 17. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor 38,5 feletti láza lenne és piszkosul fájna a torka.

Az fertőzések kábé 50%ában jelentkezik hányás+hasmenés, de ez elsősorban inkább nagyon erős hasmenést jelent és ritka hányást.

Amúgy attól se lenne semmi baja, annyival előrébb lenne a szervezete a megfelelő antitest kikutatásában amennyivel a megfertőződés előtt kapta az oltást, tehát annyival hamarabb gyógyulna meg.

De ha nincs láz meg torokfájás, akkor továbbra is azt mondom, hogy van ilyen vírus, ami hánytat, egyen kekszet, igyon teát, ha holnapig nem múlik el menjetek orvoshoz.

2009. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet H1N1.Összeszedett valamit.B6,vagy doki.Ne parázzatok,nem lehetséges ilyen mellékhatás.És ha elkapta volna,akkor sincs semmi.Az oltás még nem védi,de nem is árt neki.
2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon magas láza van-e? Ha nincs, akkor 110%, hogy nem influenza és nem is oltás miatt van.

Ha pedig van, akkor akár H1N1 is lehet, de ez esetben az oltás előtti napokban fertőződött meg. De ettől függetlenül sok más kórokozó is okozhat hányást, lázat...

Az oltástól nem lehet ez a baja, mert elölt vírus van benne, azaz biztos, hogy nem "éled fel".

2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy az oltás a beadás után kb. 2 héttel véd.
2009. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerencsére nincs láza
2009. nov. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!