Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyerekkorom óta gombás bőrfert...

Gyerekkorom óta gombás bőrfertőzéssel küzdök. Még csecsemő koromban kaptam el az egyik kedves rokontól. Használok egy ecsetelőt, de az csak egy időre teszi "tünetmentessé" a foltokat. Nincs erre végleges megoldás?

Figyelt kérdés
Szó szerint megkeseríti az életemet ez a betegség ,rendesen tisztálkodom mégis sokszor olyan a bőröm,mintha leprás lennék,még a hátam közepe is tiszta folt,alig tudom bekenni magamnak,nyáron meg még rosszabb,többször előjön és nehezen múlik,mikor gyerekként orvoshoz vittek evvel,azt mondta a doki,hogy ezzel együtt kell élnem,de reménykedem,hogy azóta kijött valami olyan termék,ami megszünteti ezt a betegséget,csak nem tudok róla,aki tud ilyet,írjon.

2013. nov. 20. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami neve is a gombás fertőzésnek, mert látatlanban nehéz bármit is mondani.
2013. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt használom rá amióta az eszemet tudom,felületes gombás fertőzés

2013. nov. 20. 12:01
 3/5 Tarnóczi László András válasza:
Helló!! Nem tudóm hogy neked jó de nekem bevált!!Én is Gyerekkorom óta szenvedtem a gombától. Aztán a munkahelyemen ajánlották ezt a készítményt bár nekem ezt minden nap kel használni legalább egyszer de azóta nem kap agy bénulást a környezetem a büdös lábszagtól és a gombám is eltűnt vele tejesen!!! Tehát a készítmény neve Feetyp ADVANCED kiadja az Oriflame aksiseb 600 forint a nagyobb 1000FT. És nem midig kapni!! remélem tudtam segíteni rajtad. Szia.
2013. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 automatakoktel ***** válasza:

Hello!


A börgomba az egy tünet, a ferözés mindig a gyomorból indul ki. Ha ott minden rendben lenne, akkor nem okozna gondot a szervezetednek a gomba a börödön se.


Marvin Lee Robey módszerét ismerem, ezen probléma kezelésére.

2013. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem nem lábgombám van...az utolsó válaszolónak pedig : a gyomrommal minden rendben,ezt a fertőzést elkaptam,bőrről bőrre terjed...
2013. nov. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!