Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cukros vagyok vagy keveset iszok?

Cukros vagyok vagy keveset iszok?

Figyelt kérdés

sokszor szomjas vagyok de az a baj hogy naponta maximum 1 liter megy le a torkomon. átlagosan pedig fél liter. ez nagy baj? ja és kicsit édesszájú is vagyok... de egy nap max fél tábla csokit eszek meg. általában 6 kockát. teát is iszok meg ilyenek de az nem víz szóval. na de most akkor keveset iszok vagy cukros vagyok?


14/L


2009. nov. 19. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészséges vagy csak valszeg keveset iszol. Számold össze,hogy mennyi vizet,teát és levest fogyasztasz el egy nap, az a napi folyadékbeviteled ennek kellene lenni 2-2,5 liter/napnak.
2009. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vagy cukorbeteg, mert annak a jele az állandó szomjazás. Barátnőmnek úgy derült ki, h cukros, h napi 6 liter folyadékot ivott meg (!!!).

Vszínű akkor a csokitól is nagyon rosszul lennél ugye...

Amúgy én is nagyon keveset iszok sajna, próbálj meg vhogy többet leerőszakolni a torkodon. Pl. határozd el, h óránként iszol vmennyit, vagy ilyesmi:)

2009. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok köszi:D
2009. nov. 20. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Méress cukrot és kiderül! Én cukros vagyok és nem iszom csak napi féllitert kb,és sokat száraz a szám akkor is amikor jó a cukorértékem.Orvos fog biztosat mondani,nekem nem volt tünet semmi csak sokat mértek:(
2009. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
áááááá megvolt a baj:D nem cukros vagyok hanem az ásványvíz amit iszunk valamiért olyan tüneteket produkált mint apu szerint a desztillált víz... :S
2010. jan. 10. 12:30
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy voltunk télen vérvételen és azt mondták jók az eredményeim semmi problem:D
2010. jan. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!