Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom a cukros, édes ételeket...

Utálom a cukros, édes ételeket, de ezért miért kell állandóan gúnyolni?

Figyelt kérdés
Hányingerem a mű édes íztől, mindent cukor nélkül eszem, se mézet, se édesítőszert nem használok. Sok gyümölcsöt eszem, azzal semmi bajom nincs, sőt imádom. A cukros ételektől (szörp, leves, mártás, kóla, sütemény) émelygek, és hányingerem van egy napig. A családom viszont állandóan bánt, cikiz, azt hiszik fogyózom, állandóan tukmálnak. Nagyon elegem van ebből! Egyszerűen jelentsem ki, hogy nem kell a sok cukros kaja, és én nem eszem meg, és aztán ne törődjek a hülye beszólásokkal?
2011. okt. 29. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ponotsan leírtad az erre megfelelő választ az utolsó mondatoddal :)
2011. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs:pontosan
2011. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó neked :) így könnyebb egészségesen élni.


egyébként, hogy érted, hogy émelyegsz? ezt most csak azért írtad, hogy fokozd mennyire nem szereted? mert ha nem az akkor szerintem baj

2011. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért többen is irigyelhetnek.
2011. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megmondod nekik, h émelyegsz ezektől az ételektől. Ha nem értik meg, akkor - ahogy írtad - ne törődj velük!

Sok édes dologtól én is szabályosan rosszul vagyok, pedig régen nem kevés édességet ettem. De idővel már mindegyikre kezdtem undorral nézni. Cukrot vagy bármilyen édesítőt én sem használok már évek óta. Egyetlen kivétel a méz, de az se fogy túl gyorsan, és inkább "fűszerként" használom, mint édesítőként. :) És bizony engem sem képesek megérteni, de le szoktam sz*rni az akadékoskodókat.

2011. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!