Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb házi gyógymód?

Mi a legjobb házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Homloküreg gyulladásom van,nagyon fáj a fejem ha kikelek az ágyból,Tegnap Lázam is volt,.vettem be lázcsillapítót ,fájdalomcsillapítót is de nem nagyon segítenek:( 14.L

2013. nov. 24. 14:23
 1/4 orbit-titkosnév válasza:
100%
Gőzölés, de inkább gyógyszer és orvos lenne a legjobb!
2013. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ipari mennyiségű c-vitamin és d-vitamin, nyilván fertőzés okozza a gyulladást (ugye?).


Őőőőmm.. gyulladéscsillapító gyógynövényeket használhatsz.. most én csak a vitamin ajánlást írtam, maradjunk ennyiben.


Elmehetsz 5-10 g c-vitaminig is egy nap, ilyen betegség esetén és 10 - 15 000 NE d-vitamin is lehet addig amíg beteg vagy. 10 000 Ne naponta egyébként maradhat is az őszi-téli időszakra, hiszen úgysem napozol.

2013. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kököjszi_Bobojsza válasza:
Ha van Bioptron lámpád, azt is vesd be mindenképp. A tesóm annó több napi lámpázással megúszta a felszúrást. Bocsi, nem riogatni akarlak!! Orvoshoz menj mindenképp, a lámpa kiegészítésnek jó a gyógyszerek mellé!!
2013. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm segítségeteket! Voltam orvosnál kaptam inhalálót.már jobban vagyok de fájdogál még a homlokom:( . biopotron lámpám nincs de a doki beírt hogy a rendelőbe járhatok !.
2013. nov. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!