Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni, ha egy férfi...

Mit lehet tenni, ha egy férfi HPV fertőzött? Ha valakinek van ilyen tapasztalata, nagyon hálás lennék, ha megosztaná!

Figyelt kérdés
A lézeres kezelés eltünteti ugyan a szemölcsöket, de a vírust nem pusztítja el. Alaposan utánanéztem, és mindenhol azt írják, hogy a vírust semmilyen orvosi kezelés nem gyógyítja meg. Sokan a homeopátiát javasolják. Természetesen tudom, hogy vitaminokat kell szedni mellette, hogy az immunrendszer könnyebben megbirkózzon vele. Ha van olyan férfi, aki ilyen vírustól fertőződött már meg valaha, és van ötlete arra, hogyan lehet a legkönnyebben vagy leghatékonyabban megszabadulni tőle, kérem írjon. Köszönöm!

2013. nov. 28. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

melyik reszet nem erted annak, hogy nem lehet kiirtani a virust? a homeopatia meg vegkepp hatastalan, mivel ugy hulyeseg az egesz, ahogy van.


ez sajnos egy olyan betegseg, amivel egyutt kell elni, a tuneteket kezelheted, mast nem.

2013. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül a férfiak fele fertőzött. A többség tünetmentes, és semmilyen problémát nem okoz. Ez egy tipikusan olyan betegség, amit a legtöbb aktív nemi életet élő személy elkap, megfertőződik vele, és aztán csak nagyon kicsi százalékuknál (főleg nőknél) okoz bármi problémát is.
2013. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, és a szexuálisan aktív férfiak 1%-a fertőződött HPV-vel, úgyhogy a "kb. a férfiak fele fertőzött" kifejezés kicsit erős. Köszönöm a választ, de nyilvánvalóan azért írtam ki ezt a kérdést, mert ez esetben problémát okoz a HPV, tehát nem tünetmentes. Mindenesetre tényleg köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 29. 14:50
 4/7 anonim válasza:
Én szintén úgy tudom, hogy elég gyakori betegség. 1%-nál biztos sokkal több, de a tünetek legtöbb esetben nem jelennek meg, így nem is tudod, hogy hordozod. Én elmentem vele orvoshoz, mivel nem tudtam mivel állok szemben bőrgyógyászhoz mentem. Elmondta, hogy a szemölcsökkel mit kell tenni. Adott valami kenőcsöt, de ami nem múlt el az le kellett szedetni. Fagyasztással is lehetséges. A gyógyulásra az immunrendszer a válasz. Teljesen le tudod győzni, és nem leszel hordozó. D vitamin segít. Minden esetre orvoshoz mindenképpen menj el, mert rengeteg fajtája van a vírusnak, rákkeltő hatású is lehet.
2013. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan így ahogy az előttem levő írta. De az 1%-ot nagyon félreolvashattad. A herpesz elég gyakori, egy koszos pohártól is el lehet kapni. Ha a családodban volt herpeszes, akkor egészen biztosan az egész családot végigfertőzte az evőeszközök által. Az más kérdés, hogy ha valakinek erős az immunrendszere, akkor soha az életben nem jönnek elő a tünetek, de fertőzött. Szóval az az 1% legfeljebb a tünettel rendelkezők arányát jelentheti. A HPV vírust hordozók sokkal többen vannak. Ha jártál szórakozóhelyen, étteremben, vagy a családodban volt már valakinek (száj)herpesze, akkor egészen biztosan te magad is hordozod a vírust.
2013. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmész bőrgyógyászhoz, olyanhoz aki ezzel is foglalkozik.

Több fajtája van, van amelyik maradandó, azzal együtt kell élned... A legtöbbet az immunrendszer legyőzi, s amíg nem kapod el megint, nem jön vissza. Mintát vesznek, kivizsgálják, s megmondják melyik fajtáját szerezted be, érdemes-e küzdeni, vagy megmarad...

2014. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindig a szervezetedben marad a vírus és ha ki is gyógyulsz és negatív eredményed lesz, de valami miatt legyengül az immunrendszered akkor újra felütheti a fejét vagy ha olyan partnered lesz aki fertőzött akkor újra megkaphatod. A magas kockàzatúak a veszélyesebbek... 4 tipus ellen beoltathatod magad de a többi 146 ellen nem véd.
2014. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!