Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dr. Chen Probikum 7 Forte...

Dr. Chen Probikum 7 Forte táplálékkiegészítőt próbáltátok?

Figyelt kérdés

Bélflóra helyreállítás, immunrendszer erősítés a cél. Olyan táplálékkiegészítőt keresek, ami nem nagyon drága és jó.

Sok termék azért drága, mert neves. Nekem a kevésbé ismert is jó, ha használ!


2013. dec. 14. 12:56
 1/2 anonim válasza:
Pontosan nem tudom de ugy hallottamm hogy a dr.chen termékek jok nekem a dr. chen angyalgyőkeret javasolták
2014. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is bevált a Dr. Chen. Én algás ligetszépe kapszulát szedtem, teljesen rendbe rakta az immunrendszeremet.

A betegség után tele lett a kezem tyúkszemekkel, és ettől az is elmúlt. Pedig nem szedtem be a napi akár 6 kapszulát, csak délelőtt és délután egyet-egyet és így is jó volt. Így elég volt két dobozzal. Egy doboz jelenleg 1100-1200 Ft. körül van.

2015. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!