Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha beoltatom H1N1 ellen,...

Ha beoltatom H1N1 ellen, mennyi idő alatt fog a szervezetembe a védekezés teljesen kialakulni? És ha beoltom magam attól függetlenül elkaphatom? Ha igen ugyanazok a tünetek lesznek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, hogy mit élveznek egyesek azon, hogy minden egyes h1n1 témájú kérdéshez odaírják, hogy húúú az oltásnak ilyen-olyan súlyos mellékhatásai lesznek. Istenek vagytok, hogy így tudjátok a jövőt vagy mi a fene? 40 éve oltanak flu ellen, 15 éve pontosan ugyan ezzel az összetétellel, akkor az elmúlt 15 év oltásaiban pedig valami időzítő chip van, hogy még nem ütött be a krach...? :D
2009. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, Azt olvastam, Azt mondták, Állítólag, Lehet....


Ezek nem tények.

Majd ha egy hír tévében azt mondják, hogy ez és ez meghalt a védőoltástól, na akkor parázzatok.

Addig meg nem kell tévhitekre alapozni.

2 hét, 3 nap, tök mindegy kinél meddig tart, betegnek lenni rossz.

Én beadattam, mert Én úgy döntöttem, hogy beadatom.

2009. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jah és annyit hadd fűzzek hozzá.

Világelsők vagyunk vakcina előállításba, és külföldön is híresek a jóminőségű vakcináink.

Én erre alapozok, és bízom a mieinkbe.

2009. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!