Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kérdés nagyon egyszerű....

A kérdés nagyon egyszerű. Lehet-e valami bajom ha rendszeresen beveszek folyékony antibiotikumot? Úgy hogy nincs semmi bajom.

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
A baktériumok rezisztensé válnak rá egy idő után és jó erős , antibiotikumoknak ellenálló baktériumokat nevelsz ki magadban. Valamint tartós szedésnél a mellékhatások is előjönnek.
2013. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezeken kívül a hasznos baktériumokat is megölöd, az emésztésed tropára megy.
2013. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2013. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság egyik leg időigényesebb, s kevéssé biztos módja ez. Miért is jutott ez eszdbe? Mit szeretnél igazából?
2013. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat...nem nem akarok öngyilkos lenni ez egy kicsit komplikált mondjuk nem annyira de mindegy is.lényeg nem szedek kösz mindenkinek mégegyszer.
2013. dec. 26. 09:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben egy jó pszichológust ajánlanék... De most komolyan.

És igen, lehet, de inkább a világra vagy káros, mert nem csak magadban, de egyébként is hozzájárulsz a rezisztens baktériumtörzsek létrejöttéhez.

2013. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 fontosembervagyok válasza:
IGEN (az immunrendszered hozzászokik és legyengül)
2013. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na jólvan szögezzük le az lehet hogy kissé pszihopata bocs nemtom hogy írják...vagyok de őszintén ezt csak azért kérdeztem mert úgy gondolom hogy prosztatagyulladásom van és félek kicsit dokihoz menni azt olvadtam ha valakinek az van akkor annak antibiotikumot írnak fel úgyhogy mielőtt lélekmestert játszanál előbb tudd az előzményeket IS.
2013. dec. 26. 22:10
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne rontsd tovább a már kialakult rossz képet magadról.

Amikor még új volt az antibiotikum, lelkesebben és boldog tudatlanságban alkalamazták. De ez már a múlt.

Nagyon visszafogottan él vele az orvos, s nem mindenre ugyanazt adja.

Az antibiotikum a bacilusokat pusztítja el (azokat, amelyek nem váltak még rezisztenssé). Folyékony formában én csak mint szemcsepp ismerem.

Antibiotikum csak szigorú orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható, s rövid ideig.

2013. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jólvan jólvan te nem olvastad az előző bejegyzésem?kérdeztem megkaptam a választ mejpedig hogy szarrá tehetem vele az immunrendszerem azt meg nem kéne.pont vége több ökörségre nem vagyok kíváncsi.!!
2013. dec. 27. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!