Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen nemibetegség lehet?

Milyen nemibetegség lehet?

Figyelt kérdés

Egy hónapja sok alkohol miatt viszonyom volt egy elég "lotyó" lánnyal, és sajnos nem védekeztünk. Azóta több nemibetegség tünetét is érzékeltem, elösször kellemetlen érzést éreztem a péniszemnél, ha vizelek fáj stb ez tripperre utal. Azután 3-4 hét múlva jött egy kis seb a péniszemen ez elvileg szifiliszre utal.


Most már két napja elkezdett fájni a torkom és az állam alatt egy kicsivel lent középen és két oldalt olyan mintha ott duzzadva lenne, nem tudom hogy az melyik része. Most attól félek hogy ez a HIV tünete, lehet esetleg más betegségnek is a tünete? Már egy hónapja állandó rettegésben élek, és még nincs vége mivel Január 6.-án tudok csak legelösször elmenni szűrésre, már kivagyok..


2013. dec. 30. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek!
2013. dec. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár így sorban is lehet,ahogy leírtad. Most már várnod kell,hogy kiderüljön valami.
2013. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!