Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nekem évek óta pajzsmirigy...

Nekem évek óta pajzsmirigy túlműködésem van. Most már nagyon roszul érzem magam és szeretnék elmenni kivizsgáltatni magam. Ki jó magánorvos?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy Vácon van nagyon jó endrokrinológiai szakrendlés. Aki volt már itt, kérem ossza meg velem a tapasztalatait.
2008. júl. 15. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A tüneted oka a tested elsavasodása, lúgosítanod kellene a szervezeted, és nem "gyógyszerekkel" elnyomni azokat.

További infó priviben!

2008. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy nagyon jó termékcsalád, ami csupa gyógynövényből áll. Ennek van egy olyan terméke is, amelyik a hormonrendszert, így a pajzsmirigy működést támogatja. Nekem is sok gondom volt ezzel szülés után, de segített.


Szia:

Viki

2008. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!