Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aids es vagyok? Egy melegnatba...

Fontaine kérdése:

Aids es vagyok? Egy melegnatba voltam volt pár seb a labamon meg a kezemen es 1,5honappal kesobb folyt az orrom ment a hasam a torkom fajt a kormeim hullamosak lettek gombasak kérlek ne azt mondjatok hogy menjek el orvoshoz hanem hogy hány %

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 00:34
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtat es most meg a myelvemen vannak ilyen piros pottyok az mi lehet?
2014. jan. 6. 00:51
 12/37 anonim ***** válasza:
47%
A tanulság az hogy nem kell bu_zibárba járni.
2014. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Eletemnem mem voltamég ilyen sokat beteg mint most
2014. jan. 6. 00:53
 14/37 A kérdező kommentje:
Ez volt az első es utolsó
2014. jan. 6. 00:54
 15/37 A kérdező kommentje:
Akkor most csinaltassak tesztet vagy nincs ertelme
2014. jan. 6. 00:55
 16/37 anonim ***** válasza:
Csókkal is lehet valaki aids-es, szinte mindig van a szánkban valami kis seb, amit észre sem veszünk. Amúgy szerintem nem vagy az, csak összeszedtél valami fertőzést.
2014. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Csinaltass ha nem vagy szűz, ennyi
2014. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
?Es ha szűz vagyok
2014. jan. 6. 01:03
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hipochonder vagy a hulyebbik fajtabol... :D
2014. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy hiv-pozitív, ill. AIDS-es lennél, pláne így, hogy nem történt semmi, nem is értem... A levegőben nem terjed, vagy úgy, hogy megfogjátok a kilincset pl. sebes kézzel.


Szerintem felesleges AIDS tesztet csináltatnod emiatt, de csináltathatsz, ha akarsz, legalább megnyugszol.

Viszont háziorvoshoz mindenképp menj el, mert ezek a panaszok nem normálisak, valamit tenni kellene. De biztos, hogy nincs köze a meleg bárban tett látogatáshoz, ez valami más lesz.


Eleve nem is ilyen gyors lefolyású a betegség, tehát én kizárnám. Viszont javaslom, hogy ha ennyire "parás" vagy, akkor többet ne menj ilyen helyre, illetve olvass többet, tájékozódj. Nem is értem, mire gondoltál, hogy kaphattad volna el (már ha volt ott valaki, akinek az van)? Levegőben azért nem terjed, a felületeken sem életképes a végtelenségig és még kézfogással sem kapható el, hiába sebes kicsit a kezed. Ha így el lehetne kapni, akkor majdnem mindenki elkapta volna már, mert maga a vírus a legkülönfélébb helyeken és felületeken előfordul, akár a buszok kapaszkodóján is, de több kell ahhoz, hogy az ember elkapja.

2014. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!