Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aids es vagyok? Egy melegnatba...

Fontaine kérdése:

Aids es vagyok? Egy melegnatba voltam volt pár seb a labamon meg a kezemen es 1,5honappal kesobb folyt az orrom ment a hasam a torkom fajt a kormeim hullamosak lettek gombasak kérlek ne azt mondjatok hogy menjek el orvoshoz hanem hogy hány %

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 00:34
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jan. 6. 10:39
 22/37 anonim válasza:

Annyi erővel, már rég utána tudtál volna olvasni.

Nemcsak AIDS van a világon, hanem pl. Hepatitis A,B,C, STB.

Annak idején, apám, a háziorvos wcjében szedte fel a Hepatitis A vírust.... Nem vagy HIV+, de sanszos, hogy valami egyéb betegséget felszedtél, szóval kapd össze magad, s menj dokihoz!Máris!

2014. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Én egy dolgot nem értékű igye aut mondod hogy nem gyorsan múlik el 6honapja mindig van valami bajom de a többiek korulotem azt mondják hogy semmi de utána néztem es szinte minden tünet arra utal hogy hív pfertőzött vagyok most ég a torkom a nyelvemen meg mindig vannak piros pottyok es azóta nincs ízületi fajdalmam,izom
2014. jan. 6. 21:10
 24/37 A kérdező kommentje:
Es a kormom azóta hullamos
2014. jan. 6. 21:11
 25/37 anonim ***** válasza:

Jó, szerintem csináltass egy AIDS-tesztet. Nem mondom, hogy rettentően szükséges a te állapotodban, de ha ennyire arra gyanakodsz, akkor nem árthat és azért teljesen nem zárható ki, hogy nem sikerült összeszedned (nem feltétlenül a melegbárban, hiszen ott semmi sem történt).

Annak az eredményére általában pár hetet várni kell, szóval addig lefoglalhatod magad a háziorvossal és azzal, hogy kérsz tőle beutalót vér- és vizeletvizsgálatra, meg amire majd úgy gondolja.

(Aztán majd ha tudod írd meg, hogy mit hoztak ki a tesztek.)

2014. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Egyébként gyakran van seb a testeden, lassan gyógyul?

Mert az is lehet, hogy csak nagyon legyengült az immunrendszered és azért szedsz össze mindent (ezt a vérkép nagyjából kimutatja majd). De AIDS-et szerintem akkor is kizárt, hogy ott összeszedhettél volna, főleg ha azt mondod semmi sem történt, sem orál, sem kézzel, se csók, semmi (ugye vannak melegbárok, ahol nem csak tánc megy, hanem több is...).

De ha mégis AIDS azt is beszerezhetted máshol és máshogyan. Sokszor évtizedekig lappang az emberben, tehát szerintem itt már ne az okokat keresd, hanem csináltasd meg a tesztet (ártani nem árt), amíg vársz rá olvass utána alaposan a betegségnek és a kezelésnek (hogy máskor ne kelljen minden apróság miatt AIDS-pánikba esned és ha esetleg van valami, akkor ne kapj szívrohamot, hanem már tudd, hogy mi következik) és mint már írtam, végeztesd el a háziorvos által elrendelt vizsgálatokat és használd amiket ő felír. Addig meg ne stresszelj, felesleges, majd pár hét múlva tudni fogod a biztosat és megoldjátok. Manapság már a hívvel, AIDS-el is lehet élni, persze nem egyszerű, de megoldható. De én továbbra is nagyon kicsi esélyt látok nálad az AIDS-re.

2014. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Es amúgy mivanha 10ev után kiderul azonnal meghalok mert annyirá elszaporodott a vírus? Mikor jön a hasmeneses időszak akkor mar100 hogy meghalok vagy lehet lassítani?
2014. jan. 6. 21:44
 28/37 A kérdező kommentje:
Igen amúgy ezt vettem észre hogy sok sebem van es lassán gyógyul de me edd oha nem volt ilyen makk egeazseges voltam nem colt soha semilyen betegsegem
2014. jan. 6. 21:55
 29/37 anonim ***** válasza:
Szedj isoprinosint, venkoteles erős immunerosito.
2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Oké
2014. jan. 6. 23:04
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!