Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aids es vagyok? Egy melegnatba...

Fontaine kérdése:

Aids es vagyok? Egy melegnatba voltam volt pár seb a labamon meg a kezemen es 1,5honappal kesobb folyt az orrom ment a hasam a torkom fajt a kormeim hullamosak lettek gombasak kérlek ne azt mondjatok hogy menjek el orvoshoz hanem hogy hány %

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 00:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Hát elég valószínűtlen hogy HIV fertőzött vagy. Még akkor sem biztos,hogy elkapod ha lefekszel egy hiv fertőzöttel, pláne nem akkor ha csak besétáltál egy melegbárba. A fertőzöttségnek vannak fázisai 1.olyan tüneteid vannak mitha megfáznál 2.lappangási tünet (ez több és is lehet) 3. azt hiszem jön a legyengülés. A betegség maga nem öl meg csak annyira legyengíti a szervezeted ,hogy akár egy náthába is belehalhatsz.
2014. jan. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ennek is több stádiuma van, nem halsz meg rögtön, csak egyre jobban kell figyelni magadra, egyre jobban kell vigyázni az egészségedre és esetleg egyre több a gyógyszer, a kezelés. De manapság már elég jól kordában lehet tartani általában, sokan élnek élhető életet ilyen betegséggel is. Még súlyos esetekben sem kell a halált várni, ha kap az ember kezelést, akkor még tervezgethet a jövőre vonatkozóan.


De már írtam mit csinálj, háziorvos + aids teszt. Ennél is számít az idő, ha esetleg baj van minél előbb kezelitek, annál jobbak az esélyeid.

De én továbbra sem igazán értelek, a múltkor nem azt mondtad, hogy szűz vagy? Persze, tudom el lehet kapni máshogyan is, de annyira sok minden volt már és annyi emberrel, hogy megalapozott a félelmed?

Vagy miért tartasz ennyire ettől a betegségtől? Még sok más is lehet a tünetek alapján, sőt az is lehet, hogy a tünetek nem függnek össze, csak mondjuk egy legyengült immunrendszer áll mögöttük. Azt okozhatja a stressz, a kevés alvás vagy a nem megfelelő étrend is akár.

De ne kérdezgess és szedj be mindent, hanem menj el a tesztre és a háziorvosodhoz, az fog biztos eredményt adni és csak akkor kapsz majd megfelelő kezelést. Vizsgálati eredmények nélkül tippelgetni és kitalálni, hogy mi segítene, nos annak nincs értelme.

2014. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Rendben
2014. jan. 7. 08:35
 34/37 anonim ***** válasza:

csináltas hív tesztet ott legalább meg tudod hol áll immunrendszered

amugy én aidses voltam ....

2014. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Voltál?meggyogyultal??? Most már megnyugodtam sztem nem is gondolok többet erre az előző válaszokat összesítve hülyeség aids tesztet csinaltatni
2014. jan. 7. 23:07
 36/37 anonim ***** válasza:
34: és meg vagy, mert gyógyíthatatlan egyelőre, egy-két csodabogarat leszamitva. Kérdező ám felreerted, hív vírus fertoz, az aids a betegség. Pár hetes fertozesnel nagyon jó mutatók vannak a hosszú életét tekintve. Aids olyan, mint a lyme kor, minél hamarabb kezelik, annál enyhébb lefolyású betegség lesz.
2014. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

....tisztába legyetek vele,egy átleg ember CD4 T-sejtek ( Ezek az immunrendszer egyik legfontosabb építőelemei )sejtek száma kb átlag 500-1500 körül van gyerekek és nőknek magasabb ha 200 alá csökken akkor van aids.

Gyógyszeres kezeléssel a CD4 sejtek száma emelkedik ezért egy átlag ember immunrendszerét is eléri.Ebböl következik a 34-es írásom.....

Meg nem gyógyulsz(tam)de,gyógyszeres kezelésel a CD4 sejtek száma emelkedett igy hát JÓVal 200 felett van sőtegy egészséges ember CD4 sejt számát is elérte...

2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!