Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Immunrendszer gyengeség...

Immunrendszer gyengeség sperma miatt?

Figyelt kérdés
a barátomnak orálisan csináltam és utána elkezdett fájni a torkom. nem olyan rég tüszős mandulagyulladásom volt, azóta akárhányszor úgy csinálom neki, mindig megfájdul a torkom. a kettőnek van köze egymáshoz?
2009. dec. 7. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg rossz a technika, ahogy csinálod. Ne értsd félre, nem a barátodnak rossz, hanem neked. Pl egy-két izmod megerőlteted, vagy meghúzódik valami. Néha nálam is előfordul, ha sokáig csinálom, vagy kissé kicsavartan, féloldalasan fekszem. A tüszős mandulagyulladás miatt is lehet érzékenyebb a torkod, de ez nem a sperma miatt van. Nekem 24 évesen vették ki a mandulám a gyakori gyulladások miatt. Nem volt túl kellemes, viszont azóta sosem voltam beteg. Esetleg fontold meg a műtétet.
2009. dec. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!