Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam ugyanazt a betegséget?

Elkaptam ugyanazt a betegséget?

Figyelt kérdés
Egy hete gyógyultam ki hasmenéses, vírusos betegségből, ami kb 4-5 napig tartott. Eltelt egy hét és tegnap újfent hasmenésem volt, viszont ma már nem volt, bár bevettem pár széntablettát. Lázam nincs, kicsit köhögök és náthás vagyok. Holnap így mehetek suliba? Vagy pihenjek? Amúgy lehet, hogy kedden fáztam meg (kint voltunk tesin) és visszakaptam ezt a vírusos betegséget. Meg a körülöttem élők is akkor kapták el amikor én már meggyógyultam, lehet tőlük kaptam el újra.
2014. febr. 5. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne menj suliba, ne fertőzd meg az egész osztályt, menj orvoshoz.
2014. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Múltkor is voltam orvosnál és azt mondta, hogy semmi és hogy mások nem járnak le ennyire enyhe betegséggel, nem is írt fel semmit csak azt mondta, hogy pihenjek, járvány van.
2014. febr. 5. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A máthavírus is fertőz, én is most kaptam el valakitől, pipa is vagyok rá, mert nagyon tréül érzem magam, pedig lázam nincs.
2014. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is ugyanez csak tegnap még hasmenésem is volt. ki tudja lehet nem is ugyanazt kaptam el, egyszer hasmenésest egyszer meg most nátha-köhögést...egyébként elég ritkán vagyok beteg de most elkapott
2014. febr. 5. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Most valószínű a náthavírust kaptad el, elég sokan benne vannak és szerintem nagyon fertőző, ezért is fura ha nem ír ki a dokid, ráadásul az ember annyira ramaty tőle, hogy így nem is lehet tanulni vagy dolgozni.
2014. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek! köszi a válaszokat!
2014. febr. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!