Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet kapni kis kiszerelés...

Hol lehet kapni kis kiszerelésben a virusölő maszkot?

Figyelt kérdés

240 db-ot lehet venni egyszerre, az meg kicsit sok, mert darabja 1400 Ft körül van, ahogy számoltam és nézegettem.

[link]

Úgy tudom néhány patika már forgalmazza 4-es csomagokban.


2009. dec. 9. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nézegettem én is, de mindenhol csak az írják, hogy 1 karton 240 db. Kisebb kiszerelésről sehol nem láttam infot.

Na azért ez érdekes. Ezt a maszkot nem lehetett volna előbb feltalálni, mondjuk szezonális influenza ellen már évekke ezelőtt? Vagy ez kimondottan a h1n1 ellen véd? Ez valakinek megint nagy üzlet. Én már láttam kimondottan h1n1 elleni kézfertőtlenítő szappant.

Ez Őrület!

2009. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hihetetlen, na jó, akkor mindegy is. Egyébként állítólag minden baktériumot öl, nemcsak a H1N1 ellen véd.
2009. dec. 9. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
XIII. kerület Petneházy utca. Én itt lakok és itt lehet venni és egy db kb 250ft(erre nem emlékszem pontosan, vettem 8 simát és 1 vírusszűrőset és összesen fizettem 500ft-ot). Ez egy kifejezettten maszkokat árusító hely. Ez vírusszűrős és egy db kb fél napig hatásos (folyamatos viselésnél). Viszont sajna ez megkötős, nincs neki gumis (fülre akaszthatós). Van neki sima maszkja is, az van gumisban is.
2009. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, teljesen jó a 13 ker :)
2009. dec. 9. 21:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egy kb házszámot tudnál mondani?
2009. dec. 9. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vírusszűrőset bárhol lehet kapni. Szerintem a kérdező nem erre gondolt.
2009. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!