Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg fog halni, vagy meg van...

Meg fog halni, vagy meg van eselye?

Figyelt kérdés
Egy baratom, aki 18 eves ketoldali tudogyulladast kapott. Elegge leromlott az allapota, mar egy hete az intenziven fekszik, mar az oxigenhianytol az arca es a kezei meg vannak szurkulve, csovek lognak ki belole... Adjak neki a vitaminokat, de ahogy bemegy a szervezetebe, ugy jon is ki. Nem tudjak, hogy miert nem mukodik az immunrendszere, azt sem tudjak, hogy mit lehetne tenni. Szerintetek meg fog gyogyulni vagy mar nincs sok eselye ra...

2014. márc. 18. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, így aztán pláne nem tudok érdemben nyilatkozni róla, meg nem is tudom pontosan, hogy mi van vele, de szerintem van még remény, hogy életben maradjon. Persze, lehet, hogy maradandó károsodásokat szenved, de az talán kicsit megnyugtató tény, hogy a betegek nagyon sokszor rosszabbul néznek ki, mint amilyen az állapotuk valójában.

Az orvosok mit mondanak az állapotáról?

2014. márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvosok sem tudjak, hogy mit tegyenek, mert az immunrendszere nem mukodik, a vitaminokat nyomjak bele, de jon is ki... Nem tudjak elkepzelni, hogy 18 evesen ez mitol lehet. A virus nagyon leszerelte...
2014. márc. 18. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Meggyógyult a barátod? Remélem igen.
2014. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hogy van a barátod??
2017. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tüdejének csak 80%-a maradt épen, de már jól van, köszönöm az érdeklődéseteket. :)
2017. aug. 1. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!