Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nekem mindig ugyan oda nő egy...

Nekem mindig ugyan oda nő egy pattanás (áll), és az szép nagy lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam kinyomásalt nem jött össze, aztán kezeltem egy gyulladás oldóval az se sikerült, aztán úgy hagytam (hátha)és persze ez se jött össze.
2009. dec. 15. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 éve mindig nő egy pattanások az államra!Amolyan hatalmas beérhetetlen kelés!Nem szoktam nyomkodni, csak mikor már hatalmas, és full kemény!De akkor sem lehet teljesen, már a kozmetikusom is próbálta!Azt mondta ott van egy olyan mirigyem, ami időközönként gyulladást okoz, erét jön mindig ott elő!Nagyon durva, van hogy bab nagyságú!Nincs mit tenni ellene4Ha előjön, majd elmúlik!
2009. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon makacs a kis "jószág", bőrgyógyász tud adni olyan krémet, ami biztosan eltűnteti.
2009. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!