Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, hogy az utóbbi két...

Normális, hogy az utóbbi két hónapban kétszer voltam beteg és ma újra kicsit hasmenésem volt?

Figyelt kérdés

Először két hónapja voltam beteg pár napig hasmenés, általános rossz közérzet, 1-2 napig hőemelkedés. Háziorvosnál voltam, ő széntablettát ajánlott és pár napig otthon voltam. Aztán kb. 5 hétig minden rendben volt, bár egy ideig még regenerálódott a bélflórám, de hasmenésem nem volt. Két hete újra elkaphattam igaz enyhébb tünetekkel, kb. 2 napig volt hasmenésem, kevésbé híg mint először. Azóta eltelt két hét, amíg újra rendben voltam, bár a székletem egy ideig még ekkor is kisebb, világosabb volt, gondolom amíg helyreállt a bélflórám. Tegnap kicsit már lazább szerkezetű volt a székletem és ma már hasmenésem volt, de csak a wc-zésem elején utána normális volt a székletem! És nem is volt annyira híg, tehát nem értem, hogy most akkor harmadszor elkaptam még enyhébben vagy egyszerű gyomorrontás, (mert egyébként teljesen jól vagyok, étvágyam kicsit kisebb, de azért van)? Mindenesetre vettem be 3 széntablettát.

Bocsi, hosszú lett a kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 21. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzékeny lisztre, vagy laktózra?
2014. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudok róla
2014. márc. 21. 16:12
 3/7 A kérdező kommentje:
ja igen, és az utóbbi időben anyukám, apukám és testvérem is elkapott valami hasmenéses nyavalyát. anyukámnak két hét után jött vissza mégegyszer a hasmenés
2014. márc. 21. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki, menj el a háziorvoshoz.
2014. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
voltam már, megvizsgált és azt mondta semmi komoly bajom nincs és hogy ne aggódjak, mondott néhány házi praktikát, ajánlott széntablettát.
2014. márc. 21. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vírusos hasmenés lehet, de azért nem árt elmenned a háziorvoshoz.
2014. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
előbb voltam wc-n és nem volt hasmenésem, a széntabletták és ét csoki segített.
2014. márc. 21. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!